Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments
Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments

Белегзија со змиска плетка Keith Haring™ x Pandora Moments

Шифра на артикал: 592217C01
Barkod: 5700302998504
Додади допир на уметност во твоите секојдневни облеки со нашата белегзија Keith Haring™ x Pandora Moments со синџир Radiant Heart со змиска плетка. Со еден од иконските мотиви на уметникот во облик на срце на затворачот, оваа уметничка белегзија ќе биде вашето платно, подготвено да се исполни со вашата креативност. Смелите линии на потписот и графичкиот стил на уметникот се пренесени во црна и розова емајл во форма на затворач во облик на срце. Потопете се во уметноста на индивидуални комбинации со ова колекционерско парче и додај ги твоите омилени приврзоци Keith Haring™ x Pandora за секогаш да ве потсетува дека уметноста е за секого. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Имај на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Кит Харинг во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини

Од 2.3. до 4.3 со купување на производи во вредност од 7500 MKD или повеќе, добивате можност да ги добиете обетките 298307C00 по цена од 1 MKD, а преку опцијата за плаќање со Iute на 3 рати и со 0% трошоци, вашата сметка ќе биде дополнително намалена за 1000 MKD.

Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади допир на уметност во твоите секојдневни облеки со нашата белегзија Keith Haring™ x Pandora Moments со синџир Radiant Heart со змиска плетка. Со еден од иконските мотиви на уметникот во облик на срце на затворачот, оваа уметничка белегзија ќе биде вашето платно, подготвено да се исполни со вашата креативност. Смелите линии на потписот и графичкиот стил на уметникот се пренесени во црна и розова емајл во форма на затворач во облик на срце. Потопете се во уметноста на индивидуални комбинации со ова колекционерско парче и додај ги твоите омилени приврзоци Keith Haring™ x Pandora за секогаш да ве потсетува дека уметноста е за секого. Накитот е спакуван во препознатливо пакување кое ја содржи палетата на бои и стилот на уметникот, што го прави задолжително. Имај на ум дека без оглед на бројот на парчиња на Кит Харинг во кошницата, ќе добиете само 1 кутија.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии
Колекција Keith Haring
За приврзоци да
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прифати го сјајот со нашата белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и монист...
6.565 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Стилирајте ја вашата колекција на привезок Disney x Pandora со нараквицата со синџир со...
6.370 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Запознај ја Pandora Moments белегзија со магнетно закапчување. Нашата белегзија од чист...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Одлучи се за модерна класика со белегзијата Sparkling Bars. Одликувајќи се со триаголн...
7.865 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Заблескај посветло од кога и да било кога ја носиш белегзијата Sparkling Pear Halo Chai...
3.900 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси небесен шмек во твојот стил со белегзија со змиска плетка со блескава месечина Pa...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Избери модерен изглед во класичен стил со блескавата тениска белегзија. Оваа белегзија...
9.880 MKD
Големина
16
18
Sačuvano u omiljne
Белегзијата Pandora ME Metal Bead & Link Chain докажува дека спротивностите се привлеку...
6.370 MKD
Големина
1
2
3
4
Sačuvano u omiljne
Ажурирај ја твојата колекција со нашата нова белегзија Pandora Moments во уникатна меш...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Подигни го твојот препознатлив стил со Pandora Signature Pavé Bold Chain белегзија. Дор...
5.265 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Кога сакаш да носиш густи мониста со елегантен пресврт, избери ја белегзијата Beads & ...
13.195 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Изгради го твојот изглед со Pandora Signature двострано Лого & Pavé белегзија . Дорабо...
5.655 MKD
Големина
16
18
20