Пандора за вашето домашно милениче

Pandora за твоите миленици

Креирај уникатен стил , по кој сите ќе се вртат. Забележи ја својата љубов кој омилениот крзнен пријател, со уникатна порака напишана на прврзокот или плочката од новата колекција на Pandora за домашни миленици.

ИСТРАЖИ ПОВЕЌЕ
Pandora премиерно ви претставува

За прв пат е креирана колекција, која во фокус ги става твоите омилени пријатели, полни со љубов и внимание.

Покажи им на сите колку ти значат и избери парчиња кои идеално ќе ја отсликуваат вашата единствена врска и спомените кои ги делите. ИСТРАЖИ ЈА КОЛЕКЦИЈАТА
Pandora за твоите миленици

Нови ѓердани за домашни миленици и плочки за име. Од сега твоите стилски комбинации можеш да ги комбинираш и со колекцијата Pandora за домашни миленици, додатоци за миленици. За ти и твојот најдобар пријател бидете заедно во Pandora стил.

Откриј сосема нова и уникатна Pandora колекција, која ги спојува различните стилови и уникатните парчиња накит, кои ќе ја раскажат вашата приказна.
Од нерѓосувачки челик
Посебни парчиња само за нив

Без разлика дали повеќе сакаш мачиња или кутриња, Pandora креираше посебна колекција инспирирана од нив. Смело и слободно креирај уникатни и разиграни комбинации, кои ќе ве красат.

Покажи му на светот колку ти значи твојот крзнен пријател и носи симбол на вашите спомени секаде со себе.

Слични статии

02.
Feb.
2024.
Универзум
26.
Jan.
2024.
Универзум