Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата
Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата

Белегзија со Светкава Круна Затворач 14к роза позлата

Шифра на артикал: 589046C01
Barkod: 5700302886993

Донесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка од Pandora Moments колекцијата. Рачно доработена во 14к роза позлата ( Позлатена уникатна метална мешавина), нараквицата се одликува со иконскиот монограм Pandora О круна и чисти кубни циркони, додека ланецот со змиска плетка носи шик и модерен допир на вашиот зглоб. Ставете ја со други нараквици и наполнете ја со омилени приврзоци за да креирате парче што ќе го носите секогаш.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
12.545 MKD
12.545 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Донесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка од Pandora Moments колекцијата. Рачно доработена во 14к роза позлата ( Позлатена уникатна метална мешавина), нараквицата се одликува со иконскиот монограм Pandora О круна и чисти кубни циркони, додека ланецот со змиска плетка носи шик и модерен допир на вашиот зглоб. Ставете ја со други нараквици и наполнете ја со омилени приврзоци за да креирате парче што ќе го носите секогаш.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Кога сакате да носите интересни мониста со елегантен пресврт, оваа нараквица Pandora Ro...
12.545 MKD
Големина
17
19