Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач
Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач

Pandora Rose Белегзија со Светкава Круна Затворач

Шифра на артикал: 589046C01
Barkod: 5700302886986
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
10.985 МКД
10.985 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Rose
Метал дополнителен опис Rose

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ако сакате малку софистицираност, изберете ја белегзијата Карики и камчиња. Ова класичн...
9.685 МКД
Veličina
16
18
Sačuvano u omiljne
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „зм...
5.135 МКД
Veličina
17
19
21
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја Вашата колекција со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и Т-пл...
10.985 МКД
Veličina
17
18
19
16
Sačuvano u omiljne
Креирајте си своја колекција со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и Т-плочка...
4.485 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Љубовта е двојно поголема со уникатното толкување на симболот за бесконечност на Pandor...
7.085 МКД
Veličina
18
16
Sačuvano u omiljne
Додадете му софистицирана розева нота на Вашиот изглед со оваа блескава сребрена белегз...
3.835 МКД
Veličina
1
2
Sačuvano u omiljne
Одадете им почит на корените што Ве поврзуваат со луѓето што ги носите во срцето. Симбо...
4.940 МКД
Veličina
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Никогаш не заборавајте од каде доаѓате со оваа белегзија со змиска плетка и буре затвор...
3.835 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Венецот со бели ради е освежен со оваа сребрена цветна белегзија. Рачно доработените бр...
5.135 МКД
Veličina
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Додадете ѝ ја на Вашата Pandora Moments белегзија моќта на цвеќето со затворачот со бел...
4.485 МКД
Veličina
16
17
18
19
20
string(0) ""
string(0) ""