Белегзија  Star Wars
Белегзија  Star Wars
Белегзија  Star Wars
Белегзија  Star Wars
Белегзија  Star Wars
Белегзија  Star Wars

Белегзија Star Wars

Шифра на артикал: 599254C00
Barkod: 5700302901399
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „змиска“ плетка. Рачно доработена од сребро 925, оваа легендарна белегзија е задолжителна за сите вистински обожаватели на Star Wars. Затворачот го има легендарното лого на Star Wars од обете страни. Украсете ја оваа белегзија со омилените приврзоци од Star Wars за силата да биде со Вас.
Водич на големини
Водич на големини
0 МКД
5.135 МКД
5.135 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 21
  • 19
  • 17
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Сонувајте за далечна, далечна галаксија со белегзијата Pandora Moments Star Wars со „змиска“ плетка. Рачно доработена од сребро 925, оваа легендарна белегзија е задолжителна за сите вистински обожаватели на Star Wars. Затворачот го има легендарното лого на Star Wars од обете страни. Украсете ја оваа белегзија со омилените приврзоци од Star Wars за силата да биде со Вас.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Камења Без камења
Колекција Star Wars колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara