Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка
Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка

Белегзија Pandora Moments со затварач во облик на срце со змиска плетка

Шифра на артикал: 569539C00
Barkod: 5700302965766
Додади симбол на љубов во твоите комбинации со нашата белегзија со затворач во облик на срце и змиска плетка. Оваа освежена верзија на омилената креација се одликува со легендарниот дизајн на змиска плетка на Pandora во сребро и спојка во облик на срце, изработена од 14k злато. На затворачот може да се постават до два приврзоци или приврзоци за ѓердан, а таа се ротира давајќи му на парчето динамично движење. Стилирај ја оваа белегзија со твоите омилени приврзоци и раскажи ја твојата приказна во две бои.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
7.085 MKD
7.085 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади симбол на љубов во твоите комбинации со нашата белегзија со затворач во облик на срце и змиска плетка. Оваа освежена верзија на омилената креација се одликува со легендарниот дизајн на змиска плетка на Pandora во сребро и спојка во облик на срце, изработена од 14k злато. На затворачот може да се постават до два приврзоци или приврзоци за ѓердан, а таа се ротира давајќи му на парчето динамично движење. Стилирај ја оваа белегзија со твоите омилени приврзоци и раскажи ја твојата приказна во две бои.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења