Белегзија со змиска плетка т-затварач и Pandora Signature со двобојно лого

Белегзија со змиска плетка т-затварач и Pandora Signature со двобојно лого

Шифра на артикал: 582309C00
Barkod: 5700303007205
Изрази се со ова смело и колоритно парче. Инспирирани од нашиот легендарен дизајн на ѓердан со приврзоци, текстурата на змиска плетка, T-плочата и белегзија со двобојно лого Pandora Signature се карактеризираат со два круга од 14 k розе позлата кои формираат затворач што се ротира за цели 360 степени. Сребрена Т-плочка се прицврстува на внатрешниот круг што дополнително го зацврстува затворачот. На него можеш да носиш до 18 од твоите омилени приврзоци, приврзоци за ѓердани и да ја раскажеш својата приказна преку твојот уникатен стил.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.655 MKD
5.655 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изрази се со ова смело и колоритно парче. Инспирирани од нашиот легендарен дизајн на ѓердан со приврзоци, текстурата на змиска плетка, T-плочата и белегзија со двобојно лого Pandora Signature се карактеризираат со два круга од 14 k розе позлата кои формираат затворач што се ротира за цели 360 степени. Сребрена Т-плочка се прицврстува на внатрешниот круг што дополнително го зацврстува затворачот. На него можеш да носиш до 18 од твоите омилени приврзоци, приврзоци за ѓердани и да ја раскажеш својата приказна преку твојот уникатен стил.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изгради го твојот изглед со Pandora Signature двострано Лого & Pavé белегзија . Дорабо...
5.655 MKD
Големина
16
18
20