Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature
Белегзија Pandora Signature

Белегзија Pandora Signature

Шифра на артикал: 582741C01
Barkod: 5700303060262
Изгради го твојот изглед со Pandora Signature двострано Лого & Pavé белегзија . Доработена во сребро и нашата уникатна мешавина од 14k розе позлата, оваа белегзија има двобоен кружен мотив во средината, нагласен со низа сјај и микромонисти во центарот. Задниот дел е полиран, а неговите страни се изгравирани со две логоа на Pandora. Благодарение на ажурниот прстен D, мотивот може слободно да се врти со секое ваше движење. Суштинско парче во секоја колекција, овој лесен за носење стил е подготвен да стане ваша највредна белегзија досега.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.655 MKD
5.655 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Изгради го твојот изглед со Pandora Signature двострано Лого & Pavé белегзија . Доработена во сребро и нашата уникатна мешавина од 14k розе позлата, оваа белегзија има двобоен кружен мотив во средината, нагласен со низа сјај и микромонисти во центарот. Задниот дел е полиран, а неговите страни се изгравирани со две логоа на Pandora. Благодарение на ажурниот прстен D, мотивот може слободно да се врти со секое ваше движење. Суштинско парче во секоја колекција, овој лесен за носење стил е подготвен да стане ваша највредна белегзија досега.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изрази се со ова смело и колоритно парче. Инспирирани од нашиот легендарен дизајн на ѓе...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20