Белегзија Pavé
Белегзија Pavé
Белегзија Pavé
Белегзија Pavé

Белегзија Pavé

Шифра на артикал: 568342C01
Barkod: 5700303060194
Кога сакаш да носиш густи мониста со елегантен пресврт, избери ја белегзијата Beads & Pavé во нашата уникатна мешавина од 14 k позлата. Белегзијата црпи инспирација од алтернативниот изглед на пирсинг на телото и панк стилови со полиран, префинет пресврт. Се одликува со целосно обоен синџир со едно малку поголемо зрно со поставено pavé и затворач за буре. Оваа белегзија може да се носи сама или наредена со други стилови во различни метали за индивидуален изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
12.545 MKD
12.545 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 17
  • 19
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Кога сакаш да носиш густи мониста со елегантен пресврт, избери ја белегзијата Beads & Pavé во нашата уникатна мешавина од 14 k позлата. Белегзијата црпи инспирација од алтернативниот изглед на пирсинг на телото и панк стилови со полиран, префинет пресврт. Се одликува со целосно обоен синџир со едно малку поголемо зрно со поставено pavé и затворач за буре. Оваа белегзија може да се носи сама или наредена со други стилови во различни метали за индивидуален изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Донесете сјај во секој момент со нараквицата со ланец од змија од Пандора моменти. Рачн...
12.545 MKD
Големина
16
17
18
19
20