Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé
Белегзија Pandora Signature Pavé

Белегзија Pandora Signature Pavé

Шифра на артикал: 592777C01
Barkod: 5700303059921
Подигни го твојот препознатлив стил со Pandora Signature Pavé Bold Chain белегзија. Доработена во сребро, белегзијата има единечна подвижна кружна форма во средината, поставена со сјај и микромонисти за впечатлив ефект. Белегзијата е составен од овални и правоаголни карики за густ геометриски изглед. Суштински стил во секоја колекција, ова лесно прилагодливо парче се истакнува самостојно или може да се нареди со други белегзии.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
5.135 MKD
5.135 MKD
Заштеда: -0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подигни го твојот препознатлив стил со Pandora Signature Pavé Bold Chain белегзија. Доработена во сребро, белегзијата има единечна подвижна кружна форма во средината, поставена со сјај и микромонисти за впечатлив ефект. Белегзијата е составен од овални и правоаголни карики за густ геометриски изглед. Суштински стил во секоја колекција, ова лесно прилагодливо парче се истакнува самостојно или може да се нареди со други белегзии.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изгради го твојот изглед околу белегзијата Pandora Signature. Изработена во сребро, ова...
4.485 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внесете сјај во секој момент со нараквицата со змиска плетка со светкава Pandora O кру...
4.940 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Кога сакате да облечете полни и нежни топчиња со елегантен изглед, оваа нараквица од ср...
5.655 MKD
Големина
17
19
Sačuvano u omiljne
Дајте и нов почеток на Вашата бајка со прекрасната Пандора Моменти нараквица со змиска ...
5.135 MKD
Големина
16
17
18
19
20