Црна блескава тенис белегзија
Црна блескава тенис белегзија
Црна блескава тенис белегзија
Црна блескава тенис белегзија
Црна блескава тенис белегзија
Црна блескава тенис белегзија

Црна блескава тенис белегзија

Шифра на артикал: 581469C02
Barkod: 5700303111889
Додади храброст на вашиот изглед со црна светкава тенис белегзија. Обложена со 14 к розе позлата , белегзијата прикажува 48 вметнати рачно изработени црни кристали во квадратни отворени корпи. Прилагодливото затворање со висечки украсен камен нуди персонализирано вклопување. Идеална за нижење со различни бои и метали, оваа белегзија воведува импозантен црн камен во колекцијата Timeless на Pandora. Искуси ја елеганцијата на повторување и контраст, додавајќи длабочина на својот штек белегии.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
9.880 MKD
9.880 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади храброст на вашиот изглед со црна светкава тенис белегзија. Обложена со 14 к розе позлата , белегзијата прикажува 48 вметнати рачно изработени црни кристали во квадратни отворени корпи. Прилагодливото затворање со висечки украсен камен нуди персонализирано вклопување. Идеална за нижење со различни бои и метали, оваа белегзија воведува импозантен црн камен во колекцијата Timeless на Pandora. Искуси ја елеганцијата на повторување и контраст, додавајќи длабочина на својот штек белегии.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Комплетирајте ја вашата колекција на белегзија Pandora со едно безвременско парче, наша...
9.880 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
4.193 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
8.580 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси светкавост во својот стил со Pandora Reflexions белегзијата со долг pavé затворач...
12.545 MKD
Големина
15
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена во Pan...
9.230 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Носете ја Pandora Reflexions нараквицата со повеќе змиски ланци и украсете ја со соодве...
9.230 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Изразете како се чувствувате со новата нараквица PANDORA Reflexions. Внимателно израбо...
11.895 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20
21