Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери
Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери
Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери
Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери
Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери
Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери

Белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и бисери

Шифра на артикал: 593173C01
Barkod: 5700303111919
Прифати го сјајот со нашата белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и мониста од сребро. Централниот бисер, опкружен со полирани метални монистра, ја доловува суштината на Pandora Timeless. Навестување на сјај од кубната цирконија блеска кај лобстер затворачот, донесувајќи суптилен сјај. Сестраните и симболични, третирани слатководни култивирани бисери отелотворуваат убавина, мудрост и љубов. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.565 MKD
6.565 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 18
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Прифати го сјајот со нашата белегзија со третиран слатководен култивиран бисер и мониста од сребро. Централниот бисер, опкружен со полирани метални монистра, ја доловува суштината на Pandora Timeless. Навестување на сјај од кубната цирконија блеска кај лобстер затворачот, донесувајќи суптилен сјај. Сестраните и симболични, третирани слатководни култивирани бисери отелотворуваат убавина, мудрост и љубов. Имај во предвид дека секој третиран сладководен култивиран бисер е единствен и може да се разликува по големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководни култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Комбинација на камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додади шарм на својата облека со нашата Station синџиреста белегзија од сребро со трет...
10.530 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Одлучи се за модерна класика со белегзијата Sparkling Bars. Одликувајќи се со триаголн...
7.865 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Пронајдете инспирација во прекрасните форми од природата со белезгија со блескави херба...
5.915 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
5.265 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси елеганција во своите комбинации со тенис белегзијата Блескаво pavé. Рачно доработ...
5.265 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Внеси класичен стил со белегзијата Pandora Moments со змиска плетка и ореол. Рачно дора...
5.655 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Дадете ѝ суптилен сјај на секоја комбинација облека со белегзијата Pandora Reflexions с...
4.940 MKD
Големина
15
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Збогатете го својот изглед со белегзијата Светкави паве плочки. Рачно доработена од сре...
6.370 MKD
Големина
16
18
20
Sačuvano u omiljne
Покажете како е да се биде Вас со интересната PANDORA Reflexions алка. Внимателно напра...
4.550 MKD
Големина
15
16
17
18
19
20
21