Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце

Белегзија од 14k позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце

Шифра на артикал: 563050C00
Barkod: 5700303080888

Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клипса. Нашата иконска белегзија со змиска плетка добива блескаво дополнување со 14к позлата и со полирана клипса во форма на срце. Клипсата вклучува гравирано Pandora лого на едната страна и Pandora Crown О лого на другата страна. Стилизирај ја оваа Pandora белегзија од змиска плетка со 16 до 18 приврзоци за уникатен секојдневен изглед кој е само твој.

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
11.895 MKD
11.895 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клипса. Нашата иконска белегзија со змиска плетка добива блескаво дополнување со 14к позлата и со полирана клипса во форма на срце. Клипсата вклучува гравирано Pandora лого на едната страна и Pandora Crown О лого на другата страна. Стилизирај ја оваа Pandora белегзија од змиска плетка со 16 до 18 приврзоци за уникатен секојдневен изглед кој е само твој.

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ажурирај ја твојата колекција со нашата нова белегзија Pandora Moments во уникатна меш...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
Sačuvano u omiljne
Подарете им на Вашите приврзоци романтична позадина со оваа нова изведба на нашата клас...
6.500 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Украсете го Вашиот зглоб со оваа алка од сребро 925 позлатено со 18 каратна позлата, со...
11.895 MKD
Големина
1
2
Sačuvano u omiljne
Откријте го Вашиот внатрешен сјај со белегзијата изработена во Pandora Shine (Silver) -...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20
23