Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце
Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце

Белегзија од 14k розе позлата со змиска плетка и клипса во форма на срце

Шифра на артикал: 583050C00
Barkod: 5700303080963

Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клипса. Нашата иконска белегзија со змиска плетка добива блескаво дополнување со 14к розе позлата и со полирана клипса во форма на срце. Клипсата вклучува гравирано Pandora лого на едната страна и Pandora Crown О лого на другата страна. Стилизирај ја оваа Pandora белегзија од змиска плетка со 16 до 18 приврзоци за уникатен секојдневен изглед кој е само твој.
 

Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
11.895 MKD
11.895 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Odredi veličinu
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Збогати ја својата приказна со Pandora Moments белегзијата со змиска плетка и срце клипса. Нашата иконска белегзија со змиска плетка добива блескаво дополнување со 14к розе позлата и со полирана клипса во форма на срце. Клипсата вклучува гравирано Pandora лого на едната страна и Pandora Crown О лого на другата страна. Стилизирај ја оваа Pandora белегзија од змиска плетка со 16 до 18 приврзоци за уникатен секојдневен изглед кој е само твој.
 

Карактеристика Вредност
Категорија Белегзии со змиска плетка
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци да
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ажурирај ја твојата колекција со нашата нова белегзија Pandora Moments во уникатна меш...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Освежете ја твојата стилска приказна со симбол на љубовта со нашата белегзија Pandora M...
12.545 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Збогати ја твојата комбинација со белегзијата Pandora Moments со змиска плетка и Т-плоч...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Збогатете ја Вашата колекција со оваа Pandora Moments белегзија со змиска плетка и Т-пл...
11.895 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Никогаш не заборавајте која сте и од каде доаѓате со оваа белегзија со змиска плетка. Д...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Додадете му љубовна нота на Вашиот изглед со оваа рачно доработена сребрена белегзија с...
6.565 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Нашата прекрасна белегзија со змиска плетка изработена во нежните румено розови нијанси...
11.180 MKD
Големина
16
17
18
19
20
Sačuvano u omiljne
Класична Pandora белегзија со затворач во форма на срце изработен во Pandora Rose (уник...
5.265 MKD
Големина
16
17
18
19
20
21
Sačuvano u omiljne
Сребрена белегзија со затворач во Pandora Rose (уникатен бленд на метали со 14-каратна ...
5.265 MKD
Големина
16
17
18
19
20