Bangle белегзија  Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија  Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија  Pandora Signature I-D pavé
Bangle белегзија  Pandora Signature I-D pavé

Bangle белегзија Pandora Signature I-D pavé

Шифра на артикал: 582313C01
Barkod: 5700303007151
Комплетирај го твојот стил со белегзијата од pavé Pandora Signature I-D. Доработено од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D и создади свој стилски изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
12.090 MKD
12.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 1
  • 2
  • 3
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Комплетирај го твојот стил со белегзијата од pavé Pandora Signature I-D. Доработено од сребро, ова омилено парче се одликува со архитектонски квадратен профил со pavé шема за суптилен сјај. Комбинирај го со други белегзии Pandora Signature I-D и создади свој стилски изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Тврди алки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Дополни го својот изглед со Pandora I-D тврдата белегзија. Оваа полукоцкаста и полукруж...
9.880 MKD
Големина
1
2
3
Sačuvano u omiljne
Поиграјте си со Вашиот изглед со оваа сјајна алка од PANDORA Rose колекцијата. Румено-р...
11.180 MKD
Големина
1
2
3
4