Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста
Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста

Ѓердан околу врат Блескаво срце со симбол на бесконечноста

Шифра на артикал: 362666C01
Barkod: 5700303113708.00
Ѓерданот Блескаво срце, со симбол на бесконечност со 14к златна позлата, е парче совршено за посебни прилики, како и за секојдневно носење. Срцето изработено со филигранска техника, украсено со 22 брилијантно сечени кубни циркони, деликатно го врамува асиметричниот симбол на бесконечноста. Како симбол на вечната љубов, ѓерданот има подeслив синџир со три алки, што овозможува прилагодување на неговата должина. Инспириран со длабоките врски што ги делиме, ова парче сведочи за бескрајна длабочина на љубовта и го чини како совршен подарок.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ѓерданот Блескаво срце, со симбол на бесконечност со 14к златна позлата, е парче совршено за посебни прилики, како и за секојдневно носење. Срцето изработено со филигранска техника, украсено со 22 брилијантно сечени кубни циркони, деликатно го врамува асиметричниот симбол на бесконечноста. Како симбол на вечната љубов, ѓерданот има подeслив синџир со три алки, што овозможува прилагодување на неговата должина. Инспириран со длабоките врски што ги делиме, ова парче сведочи за бескрајна длабочина на љубовта и го чини како совршен подарок.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани и приврзоци за ѓердани
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 393334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363305C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни трети...
25.870 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363297C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со третирани сла...
19.955 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD