Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета
Ѓердан околу врат  Disney Minnie Mouse силуета

Ѓердан околу врат Disney Minnie Mouse силуета

Шифра на артикал: 393187C01
Barkod: 5700303113647.00
Дофати го безвременскиот шарм на еден од најлегендарните ликови на екранот со нашиот ѓердан околу врат Disney Minnie Mouse силуета. Изработен од чисто сребро, приврзокот ги има познатата глава и машна на Minnie, двете нагласени со блескав кубен циркон. Прилагодливиот синџир од 45 цм овозможува разновиден стил, додека единствените детали, како што е висечката буква на Disney „D“, даваат забавен допир. Тоа е отчет на саканиот лик, комбинирајќи ја магијата на Disney со изработка од чисто сребро.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дофати го безвременскиот шарм на еден од најлегендарните ликови на екранот со нашиот ѓердан околу врат Disney Minnie Mouse силуета. Изработен од чисто сребро, приврзокот ги има познатата глава и машна на Minnie, двете нагласени со блескав кубен циркон. Прилагодливиот синџир од 45 цм овозможува разновиден стил, додека единствените детали, како што е висечката буква на Disney „D“, даваат забавен допир. Тоа е отчет на саканиот лик, комбинирајќи ја магијата на Disney со изработка од чисто сребро.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани и приврзоци за ѓердани
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Ѓердани 393334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363334C00
Определи се за деликатна елеганција кога ќе го одбереш ѓерданот Поврзани срциња. Малите...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со приврзок. Заобле...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363305C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со барокни трети...
25.870 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива освежување со органски обликуваниот ѓердан околу врат со pave круг и с...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Ѓердани 363297C01
Ти претставуваме нов вид на класика со ѓерданот околу врат со Т-плочка со третирани сла...
19.955 MKD
Sačuvano u omiljne
Спои ја љубовта со природата со органски обликуваниот ѓердан со приврзок Срце. Извиткан...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Повторно дефинирај ја природната убавина со висечкиот ѓердан со третиран слатководно ку...
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери структурален стил кога го носиш органски обликуваниот ѓердан со Т-плочка Кругови...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Класиката добива свеж пресврт со органски обликуваниот тркалезен ѓердан со приврзок со ...
13.520 MKD