Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда
Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда

Ѓердан Pandora Timeless во два pavé реда

Шифра на артикал: 382621C01
Barkod: 5700303040615.00
Зголемете го сјајот до максимум со pavé ѓерданот со двореден ред Pandora Timeless. Ова разноврсно парче се одликува со заоблен привезок од плочка поставен на геометриски синџир и два блескави реда, дополнително украсени со низа камења свртени нанадвор. Додадете топол сјај со нашето 14 k розе позлата што малку го омекнува тродимензионалниот сјај. Ова парче, кое може да се прилагоди во две должини, може да се носи како впечатлива изјава или да се комбинира со други парчиња за похрабар изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
10.140 MKD
10.140 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Зголемете го сјајот до максимум со pavé ѓерданот со двореден ред Pandora Timeless. Ова разноврсно парче се одликува со заоблен привезок од плочка поставен на геометриски синџир и два блескави реда, дополнително украсени со низа камења свртени нанадвор. Додадете топол сјај со нашето 14 k розе позлата што малку го омекнува тродимензионалниот сјај. Ова парче, кое може да се прилагоди во две должини, може да се носи како впечатлива изјава или да се комбинира со други парчиња за похрабар изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внесете ја убавината на природата во вашиот накит со Glowing Herbarium ланчето. Оваа вп...
11.505 MKD
Sačuvano u omiljne
Избери ги геометриските парчиња - приврзок и ѓердан Двобојни кругови. Рачно доработен с...
8.775 MKD
Sačuvano u omiljne
Изразете се со ѓерданот Светкаво срце. Рачно доработен во Pandora Rose (уникатен бленд ...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Прекрасниот ѓердан Pave круг со логото на Pandora е посветен на колекцијата Pandora Sig...
10.140 MKD
Sačuvano u omiljne
Збогатете го секој врат со ова впечатливо ланче од Pandora Rose колекцијата. Геометриск...
5.428 MKD
Заштеда 50%
10.855 MKD
Sačuvano u omiljne
Прекрасна PANDORA Rose огрлица изработена од уникатен бленд на метали позлатен со 14 ка...
6.110 MKD
Заштеда 50%
12.220 MKD
Sačuvano u omiljne
Довршете го гламурозниот изглед со ова рачно-доработено ланче од Pandora Rose колекција...
12.220 MKD