Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови
Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови

Ѓердан Pandora Signature со испреплетени кругови

Шифра на артикал: 382778C01
Barkod: 5700303059273
Издигни го твојот секојдневен изглед на накит со Pandora Signature Двобојниот ѓердан со испреплетени кругови. Одликувајќи се со две подвижни кружни форми со редови на сјај во нивните средишта врамени со микробранови, овој двобоен ѓердан го додава вистинскиот интерес на секоја облека. Еден од испреплетените кругови е малку поголем од другиот и е обложен со нашата уникатна мешавина 14 k розе позлата за допир на контраст. Другиот круг е изработен во сребро, исто како и остатокот од ѓерданот. Прилагодлив на две должини, овој ѓердан е суштинско секојдневно парче по кое ќе посегнувате одново и одново.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.125 MKD
8.125 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
 • 45
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Издигни го твојот секојдневен изглед на накит со Pandora Signature Двобојниот ѓердан со испреплетени кругови. Одликувајќи се со две подвижни кружни форми со редови на сјај во нивните средишта врамени со микробранови, овој двобоен ѓердан го додава вистинскиот интерес на секоја облека. Еден од испреплетените кругови е малку поголем од другиот и е обложен со нашата уникатна мешавина 14 k розе позлата за допир на контраст. Другиот круг е изработен во сребро, исто како и остатокот од ѓерданот. Прилагодлив на две должини, овој ѓердан е суштинско секојдневно парче по кое ќе посегнувате одново и одново.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Оди во целосно со кругови со Pandora Signature двобојното лого и ѓерданот Pavé . Дорабо...
8.775 MKD