Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран
Ѓердан Pandora Signature двостран

Ѓердан Pandora Signature двостран

Шифра на артикал: 382772C01
Barkod: 5700303059310
Оди во целосно со кругови со Pandora Signature двобојното лого и ѓерданот Pavé . Доработен во сребро, овој ѓердан има двобоен кружен привезок со квадратен профил во нашата уникатна мешавина 14 к позлата. Подвижниот геометриски привезок е украсен со ред Pavé поставен во канал на предната страна и подигнат круг на полираниот грб. Скулпторски и минималистички, може да се стилизира со други ѓердани за да има ефект на слоеви или да се носи самостојно за минималистички изглед.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Оди во целосно со кругови со Pandora Signature двобојното лого и ѓерданот Pavé . Доработен во сребро, овој ѓердан има двобоен кружен привезок со квадратен профил во нашата уникатна мешавина 14 к позлата. Подвижниот геометриски привезок е украсен со ред Pavé поставен во канал на предната страна и подигнат круг на полираниот грб. Скулпторски и минималистички, може да се стилизира со други ѓердани за да има ефект на слоеви или да се носи самостојно за минималистички изглед.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Rose
Метал дополнителен опис сребро и 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Издигни го твојот секојдневен изглед на накит со Pandora Signature Двобојниот ѓердан со...
8.125 MKD