Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel
Ѓердан двотонски Captain Marvel

Ѓердан двотонски Captain Marvel

Шифра на артикал: 362745C01
Barkod: 5700303059242
Донеси ја моќта во твојата колекција со двобојниот ѓердан Captain Marvel Octogram Star. Инспириран од Captain Marvel на MARVEL, овој ѓердан од 14 к позлата се карактеризира со ѕвезда со осум точки со низа pavé на неговите страни и симболизира сила и смелост. На него е изгравирана пораката „HIGHER FURTHER FASTER“, која служи како потсетник секогаш да се стрмиш кон твоите соништа. Се одликува со неверојатна сребрена осумкрака ѕвезда со сјај на затворачот и може да се прилагоди на две должини. Носете го ѓерданот како симбол, што претставува дека ги поседувате квалитетите што ви се потребни за да успеете или подарете го на суперхерој што го сакате.
Uputstvo za korišćenje
Водич на големини
0 MKD
8.775 MKD
8.775 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • 50
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Донеси ја моќта во твојата колекција со двобојниот ѓердан Captain Marvel Octogram Star. Инспириран од Captain Marvel на MARVEL, овој ѓердан од 14 к позлата се карактеризира со ѕвезда со осум точки со низа pavé на неговите страни и симболизира сила и смелост. На него е изгравирана пораката „HIGHER FURTHER FASTER“, која служи како потсетник секогаш да се стрмиш кон твоите соништа. Се одликува со неверојатна сребрена осумкрака ѕвезда со сјај на затворачот и може да се прилагоди на две должини. Носете го ѓерданот како симбол, што претставува дека ги поседувате квалитетите што ви се потребни за да успеете или подарете го на суперхерој што го сакате.
Карактеристика Вредност
Категорија Ѓердани со приврзоци
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал Сребро и Shine
Метал дополнителен опис Сребро и 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон