Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Шифра на артикал: 388686C01
Barkod: 5700302844191
0 МКД
2.568 МКД
2.568 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Откријте нов начин за носење на Вашите приврзоци со Pandora Small Pave O Pendant. Рачно...
2.568 МКД
Sačuvano u omiljne
Трансформирајте го било кој изглед од вообичаен кон инзвонреден и откријте потполно но...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Pandora бубамара го краси овој Pandora Rose приврзок со детали од рачно нанесен розов е...
4.225 МКД