Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце
Приврзок О Pandora Moments срце

Приврзок О Pandora Moments срце

Шифра на артикал: 399384C00
Barkod: 5700302918601
Дополнете го својот стил со О приврзокот од колекцијата Pandora Moments. Рачно доработен од сребро, ова парче ја има препознатливата змиска плетка. Приврзокот во облик на срце виси закосено на алкичката и има топчест затворач со Pandora лого. Притиснете го малото копче во форма на срце за да го отворите приврзокот. На овој приврзок можете да носите до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан, на синџирче со подебела плетка и да изберете други бои на метал за разновиден изглед. Имајте предвид дека одредени модели на широки приврзоци не можат да се носат на О приврзокот срце.
0 MKD
4.420 MKD
4.420 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Дополнете го својот стил со О приврзокот од колекцијата Pandora Moments. Рачно доработен од сребро, ова парче ја има препознатливата змиска плетка. Приврзокот во облик на срце виси закосено на алкичката и има топчест затворач со Pandora лого. Притиснете го малото копче во форма на срце за да го отворите приврзокот. На овој приврзок можете да носите до три приврзоци, висечки приврзоци или приврзоци за ѓердан, на синџирче со подебела плетка и да изберете други бои на метал за разновиден изглед. Имајте предвид дека одредени модели на широки приврзоци не можат да се носат на О приврзокот срце.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Целосно го замислуваме начинот на кој приврзоците можат да се носат на Pandora O носачо...
1.983 MKD
Sačuvano u omiljne
Трансформирајте ја секоја облека од обична во извонредна и откријте сосема нов начин на...
3.705 MKD
Sačuvano u omiljne
Носете ја Вашата вера секогаш со Вас со оваа прекрасна изведба на класичниот крст. Среб...
4.030 MKD