Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“
Висечки приврзок „О“

Висечки приврзок „О“

Шифра на артикал: 368735C00
Barkod: 5700302846690
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен кога можеби ќе додадете два! Откријте потполно нов начин на собирање, носење и покажување на Вашите нови приврзоци со приврзокот О на Pandora. Рачно доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата), овој возбудлив приврзок со змиска плетка е инспириран од круната на нашиот бренд и има сложени детали. Можете да го истакнете Вашиот изглед така што на него ќе нанижете до пет приврзоци висечки и/или невисечки.
0 MKD
3.543 MKD
3.543 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нема ништо подобро од чувството кога додавате нов приврзок на Вашата колекција, освен кога можеби ќе додадете два! Откријте потполно нов начин на собирање, носење и покажување на Вашите нови приврзоци со приврзокот О на Pandora. Рачно доработен во Pandora Shine (уникатен бленд на метали со 18-каратна жолта позлата), овој возбудлив приврзок со змиска плетка е инспириран од круната на нашиот бренд и има сложени детали. Можете да го истакнете Вашиот изглед така што на него ќе нанижете до пет приврзоци висечки и/или невисечки.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци за ѓердан
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додајте малку софистицираност во Вашиот стил и откријте потполно нов начин на собирање,...
5.200 MKD
Sačuvano u omiljne
Неповторливо е чувтсвото на додавање на нов приврзок на Вашата колекција, освен можеби ...
3.543 MKD