Органски обликувана обетка на навлекување со симбол на бесконечноста
Органски обликувана обетка на навлекување со симбол на бесконечноста
Органски обликувана обетка на навлекување со симбол на бесконечноста
Органски обликувана обетка на навлекување со симбол на бесконечноста

Органски обликувана обетка на навлекување со симбол на бесконечноста

Шифра на артикал: 263308C00
Barkod: 5700303128399
Додај димензија во својот изглед со органски обликуваната обетка на навлекување со симболот на бесконечноста. Оваа обетка на навлекување со 14к позлата има една бранеста жица со различна дебелина којашто преминува преку отворен круг. Лабаво стави ја обетката на навлекување на врвот од увото, а потоа спушти ја до долниот дел. Стилизирај ја оваа архитектонска обетка на навлекување со другите обетки што се нанижани на ушната школка или остави ја да стои самостојно како впечатливо парче. Обетката на навлекување се продава како поединечно парче и не е подеслива.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додај димензија во својот изглед со органски обликуваната обетка на навлекување со симболот на бесконечноста. Оваа обетка на навлекување со 14к позлата има една бранеста жица со различна дебелина којашто преминува преку отворен круг. Лабаво стави ја обетката на навлекување на врвот од увото, а потоа спушти ја до долниот дел. Стилизирај ја оваа архитектонска обетка на навлекување со другите обетки што се нанижани на ушната школка или остави ја да стои самостојно како впечатливо парче. Обетката на навлекување се продава како поединечно парче и не е подеслива.
Карактеристика Вредност
Категорија Манжетна за уши
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења