Обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка
Обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка
Обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка
Обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка

Обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка

Шифра на артикал: 299193C01
Barkod: 5700302899894
Изразете се со овие обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка. Дизајнирани во чест на 70-годишнината на дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“, обетките се рачно доработени во сребро 925. Имаат форма на кочијата од тиква на Пепелашка, а украсени се со плав камен опкружен со проѕирни циркони со 3Д круна на врвот и кругови кои прават спирални листови. Овие обетки можете да ги носите со омилениот Pandora O сребрен приврзок за изглед достоен за принцеза.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Изразете се со овие обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка. Дизајнирани во чест на 70-годишнината на дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“, обетките се рачно доработени во сребро 925. Имаат форма на кочијата од тиква на Пепелашка, а украсени се со плав камен опкружен со проѕирни циркони со 3Д круна на врвот и кругови кои прават спирални листови. Овие обетки можете да ги носите со омилениот Pandora O сребрен приврзок за изглед достоен за принцеза.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД