Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Обетки Розови Круни
Обетки Розови Круни
Обетки Розови Круни
Обетки Розови Круни

Обетки Розови Круни

Шифра на артикал: 287127NPO
Barkod: 5700302651393
Совршени за додавање на кралска нота на вашиот изглед, нашите обетки од Pandora Rose се обликувани како минијатурни круни од нашата уникатна метална мешавина позлатена со 14к розово злато. Тие се стручно изработени рачно и поставени со тонски розови кристали за да им дадат суптилна искра на вашите уши. Носете ги наредени на едното уво или како дел од комбинацијата ако имате повеќе пирсинзи.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Совршени за додавање на кралска нота на вашиот изглед, нашите обетки од Pandora Rose се обликувани како минијатурни круни од нашата уникатна метална мешавина позлатена со 14к розово злато. Тие се стручно изработени рачно и поставени со тонски розови кристали за да им дадат суптилна искра на вашите уши. Носете ги наредени на едното уво или како дел од комбинацијата ако имате повеќе пирсинзи.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Теме Кралски стил
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД