Обетки Pavé ѕвезда што паѓа
Обетки Pavé ѕвезда што паѓа
Обетки Pavé ѕвезда што паѓа
Обетки Pavé ѕвезда што паѓа
Обетки Pavé ѕвезда што паѓа
Обетки Pavé ѕвезда што паѓа

Обетки Pavé ѕвезда што паѓа

Шифра на артикал: 262375C01
Barkod: 5700303013824
Нашите Pavé обетки со 14k позлата што ќе им даде топол сјај на твоите комбинации. Овој модерен, графички приказ на мотивот на ѕвездата што паѓа носи едноставна силуета со Pavé . Носи ги како трага на празнична магија во комбинации на обетки или подари ги на твојата ѕвезда и покажи и колку е посебна.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Нашите Pavé обетки со 14k позлата што ќе им даде топол сјај на твоите комбинации. Овој модерен, графички приказ на мотивот на ѕвездата што паѓа носи едноставна силуета со Pavé . Носи ги како трага на празнична магија во комбинации на обетки или подари ги на твојата ѕвезда и покажи и колку е посебна.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Подарете го симболот на вашата вечна врска во нашите Sparkling Infinity обетки. Со заоб...
3.315 MKD