Обетки Тиркизно син круг на вечноста
Обетки Тиркизно син круг на вечноста
Обетки Тиркизно син круг на вечноста
Обетки Тиркизно син круг на вечноста
Обетки Тиркизно син круг на вечноста
Обетки Тиркизно син круг на вечноста

Обетки Тиркизно син круг на вечноста

Шифра на артикал: 292335C02
Barkod: 5700303013817
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки во тиркизно сини вечни кругови. Овие специјални парчиња се изработени во форма на симболот на бесконечноста и украсени со синтетички кристал во тиркизна боја во центарот. Додадете ги овие блескави обетки кои ја симболизираат вечноста во вашата колекција и освежете го вашиот накит за секој ден.

0 MKD
3.185 MKD
3.185 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД. Рок за достава е 2-5 дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки во тиркизно сини вечни кругови. Овие специјални парчиња се изработени во форма на симболот на бесконечноста и украсени со синтетички кристал во тиркизна боја во центарот. Додадете ги овие блескави обетки кои ја симболизираат вечноста во вашата колекција и освежете го вашиот накит за секој ден.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Кристал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прославете ја посебната врска со мама со нашите обетки Love Mum. Обетките се изработени...
1.885 MKD
Sačuvano u omiljne
Претставувајќи ја вечната љубов што го обединува семејството, обетките Sparkling Heart ...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Подарете накит кој ќе се чува со години. Сребрени рачно доработени невисечки обетки , к...
2.535 MKD
Sačuvano u omiljne
Она по кое срцето копнее. Двете раце споени во облик на срце се инспирација за нашите н...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Нашите обетки Небесни асиметрични ѕвезди ќе и дадат ѕвезден сјај на секоја комбинација....
4.485 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите морско сини Eternity Circle обетки. Овие с...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите обетки Red Circle of Eternity. Овие специј...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите розевобетки круг на вечност. Овие специја...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите жолти обетки од кругот на вечноста. Овие с...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Додади малку боја на твојот изглед со нашите виолетови обетки со круг на вечноста. Овие...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси светкавост во своите комбинации со обетките Небесна блескава ѕвезда. Рачно дорабо...
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси малку небесен сјај во твојот изглед со обетките Блескави асиметрични ѕвездички. Р...
2.535 MKD