Обетки Spider-Man pavé  маска
Обетки Spider-Man pavé  маска
Обетки Spider-Man pavé  маска
Обетки Spider-Man pavé  маска
Обетки Spider-Man pavé  маска
Обетки Spider-Man pavé  маска

Обетки Spider-Man pavé маска

Шифра на артикал: 292354C01
Barkod: 5700303013831
Спомна некој Spider-Man? Стилирај ја твојата приказна за Spider-Man со овие светкави обетки со нашиот добар херој. Изработени од сребро и поставени со кружни кубни циркони со брилијантно сечење кои додаваат сјај на маската, овие препознатливи обетки се со црни емајлирани очи на Spider-Man. Носи ги како потсетник дека сте фантастични такви какви што сте.
0 MKD
4.485 MKD
4.485 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна достава за куповање над 5500 МКД
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Спомна некој Spider-Man? Стилирај ја твојата приказна за Spider-Man со овие светкави обетки со нашиот добар херој. Изработени од сребро и поставени со кружни кубни циркони со брилијантно сечење кои додаваат сјај на маската, овие препознатливи обетки се со црни емајлирани очи на Spider-Man. Носи ги како потсетник дека сте фантастични такви какви што сте.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Marvel колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Емајл
Камења Циркон
Trenutno nema komentara