Обетки Блескава бесконечност
Обетки Блескава бесконечност
Обетки Блескава бесконечност
Обетки Блескава бесконечност
Обетки Блескава бесконечност
Обетки Блескава бесконечност

Обетки Блескава бесконечност

Шифра на артикал: 268820C01
Barkod: 5700303040387.00
Подарете го симболот на вашата вечна врска во нашите Sparkling Infinity обетки. Со заоблен дизајн, секој асиметричен знак на бесконечност малку се крева во центарот за впечатлив тродимензионален изглед. Со 14k позлата и прекрасна завршница со поплочен ред од кубни циркони, ова е деликатна креација со исклучителни детали и длабоко значење.
0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Подарете го симболот на вашата вечна врска во нашите Sparkling Infinity обетки. Со заоблен дизајн, секој асиметричен знак на бесконечност малку се крева во центарот за впечатлив тродимензионален изглед. Со 14k позлата и прекрасна завршница со поплочен ред од кубни циркони, ова е деликатна креација со исклучителни детали и длабоко значење.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Moments
Теме Симболи и бои
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Нашите Pavé обетки со 14k позлата што ќе им даде топол сјај на твоите комбинации. Овој ...
4.030 MKD