Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Обетки Печат 14к роза позлата
Обетки Печат 14к роза позлата
Обетки Печат 14к роза позлата
Обетки Печат 14к роза позлата
Обетки Печат 14к роза позлата
Обетки Печат 14к роза позлата

Обетки Печат 14к роза позлата

Шифра на артикал: 280559CZ
Barkod: 5700302380590

14к роза позлата обетки со логото на Pandora, украсени со проѕирни кубни циркони.

Proveri dostupnost
  • NSZ
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

14к роза позлата обетки со логото на Pandora, украсени со проѕирни кубни циркони.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Овој сладок пар од кружни обетки е направен од сјајниот PANDORA Rose позлатен бленд, ук...
4.485 МКД