Обетки Disney The Little Mermaid школка
Обетки Disney The Little Mermaid школка
Обетки Disney The Little Mermaid школка
Обетки Disney The Little Mermaid школка
Обетки Disney The Little Mermaid школка
Обетки Disney The Little Mermaid школка

Обетки Disney The Little Mermaid школка

Шифра на артикал: 262686C01
Barkod: 5700303047485.00

Излези од твојата школка со нашите школка обетки Disney The Little Mermaid. Обетките од 14к позлата се украсени со реалистични врежани линии и украсени со вештачки бисер со сјајна бела лакирана боја. Додади ги во твојата колекција како потсетник дека пред вас има океан од можности.

0 MKD
5.395 MKD
5.395 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Излези од твојата школка со нашите школка обетки Disney The Little Mermaid. Обетките од 14к позлата се украсени со реалистични врежани линии и украсени со вештачки бисер со сјајна бела лакирана боја. Додади ги во твојата колекција како потсетник дека пред вас има океан од можности.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Бисер