Блескави обетки
Блескави обетки
Блескави обетки
Блескави обетки
Блескави обетки
Блескави обетки

Блескави обетки

Шифра на артикал: 282836C01
Barkod: 5700303080451
Добиј тројно сјај со блескави обетки во вид на круша . Овие нежни обетки со 14к позата имаат три камења во облик на круша со различни големини. Поставени во заоблен ред од најмал до најголем, камењата се поврзани на поширокиот крај, создавајќи динамична силуета долж врвовите, каде што камењата се акцентирани со огради во облик на V. Свеж пресврт на класична форма на камен, овие обетки може да се стилизираат за елегантна пригода .
0 MKD
6.045 MKD
6.045 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Обетки со 14к позалта и проѕирни циркони
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Timeless колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Внеси ја убавината на природата во твојот накит со нашите Sparkling Herbarium обетки. О...
8.125 MKD
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Наспчете го Вашиот безвремеснки изглед со овие прекрасни обетки од PANDORA Rose колекци...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Украсете ги Вашите уши за дневно или ноќно излегување со овие прилагодливи обетки, укра...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете ретро чувство со овие рачно-доработени обетки од румено-розови нијанси на PAN...
6.760 MKD
Sačuvano u omiljne
Создадете безвременско чувство со овие рачно-доработени обетки од PANDORA Rose колекциј...
6.760 MKD