Disney Пепелашка обетки од чисто сребро со светло син и проѕирен циркон
Disney Пепелашка обетки од чисто сребро со светло син и проѕирен циркон
Disney Пепелашка обетки од чисто сребро со светло син и проѕирен циркон
Disney Пепелашка обетки од чисто сребро со светло син и проѕирен циркон

Disney Пепелашка обетки од чисто сребро со светло син и проѕирен циркон

Шифра на артикал: 293060C01
Barkod: 5700303094038

Имај бал секој ден со обетките кочија на Disney Cinderella. Овие сребрени обетки Disney x Pandora се инспирирани од Волшебната кочија од тиква на Пепелашка, со син маркизен камен опкружен со вртливи детали. Мал проѕирен кубен цирконски камен искри на стеблото од тиква на врвот на секоја кочија. Обетките имаат грб во форма на срце и се продаваат во пар. Стилизирај ги заедно со соодветен ѓердан за издигнат изглед инспириран од Пепелашка.

0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Имај бал секој ден со обетките кочија на Disney Cinderella. Овие сребрени обетки Disney x Pandora се инспирирани од Волшебната кочија од тиква на Пепелашка, со син маркизен камен опкружен со вртливи детали. Мал проѕирен кубен цирконски камен искри на стеблото од тиква на врвот на секоја кочија. Обетките имаат грб во форма на срце и се продаваат во пар. Стилизирај ги заедно со соодветен ѓердан за издигнат изглед инспириран од Пепелашка.

Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Disney колекција
Компатибилност Pandora Moments
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон