Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери
Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со  третирани слатководно култивирани бисери

Органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери

Шифра на артикал: 293276C01
Barkod: 5700303128481
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има четири третирани слатководно култивирани бисери долж едната третина од благо виткан овал од стерлинг сребро со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
0 MKD
5.655 MKD
5.655 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Ти претставуваме нов вид на класика со органски обликувани тркалезни невисечки обетки со третирани слатководно култивирани бисери. Секоја обетка има четири третирани слатководно култивирани бисери долж едната третина од благо виткан овал од стерлинг сребро со органски изглед, со различна дебелина. Секој третиран слатководно култивиран бисер е единствен и може да се разликува во големина и боја; кај овој материјал може да дојде до нормално абење. Нашите слатководно култивирани бисери се третирани со избелување и подобрување на сјајот.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Essence колекција
За приврзоци не
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Бисер
Камења Бисер