Обетки Сјаен и Светкав Лист

Обетки Сјаен и Светкав Лист

Шифра на артикал: 268334CZ
Barkod: 5700302819120
Посегнете кон овие обетки од сјајни и светкави ливчиња кога сакате да внесете малку асиметричност во вашите аутфити. Инспирирани од лисјата во волшебна шума и уникатноста на сите форми во природата, еде од лисјата е завршен во полиран метал, додека другиот блеска со чиста кубна цирконија. Оваа забавна комбинација ги разликува овие обетки од виашите обични обетки и покажува дека се осмелувате да бидете различни на вашиот уникатен начин.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал Shine
Метал дополнителен опис Shine
Посегнете кон овие обетки од сјајни и светкави ливчиња кога сакате да внесете малку асиметричност во вашите аутфити. Инспирирани од лисјата во волшебна шума и уникатноста на сите форми во природата, еде од лисјата е завршен во полиран метал, додека другиот блеска со чиста кубна цирконија. Оваа забавна комбинација ги разликува овие обетки од виашите обични обетки и покажува дека се осмелувате да бидете различни на вашиот уникатен начин.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со овие обетки Disney, Кочијата од тиква на Пепелашка. Дизајнирани во чест ...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Ако ја сакате моќта на цвеќето, тогаш ќе ги обожавате овие обемни обетки од цветни ками...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете геометриски изглед со овие сребрени обетки Светкав сот. Со форма на шестоагол...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Симболирајќи љубов и среќа, овие асиметрични обетки со гвинт во Pandora Shine (уникатен...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД
string(0) ""
string(0) ""