Обетки Wishbone Тијара

Обетки Wishbone Тијара

Шифра на артикал: 288274CZ
Barkod: 5700302818130
Овие Wishbone тијара обетки го истакнуваат најдоброто од двата света споени заедно со комбинирање на популарната форма на wishbone и тијара изгледот со светкавите цикрони кои светкаат на самиот врв од креацијата. Обетките од Pandora Rose колекцијата можат да се носат и самостојно или како дополнителни обетки доколку имате повеќе дупчина на Вашето уво.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Овие Wishbone тијара обетки го истакнуваат најдоброто од двата света споени заедно со комбинирање на популарната форма на wishbone и тијара изгледот со светкавите цикрони кои светкаат на самиот врв од креацијата. Обетките од Pandora Rose колекцијата можат да се носат и самостојно или како дополнителни обетки доколку имате повеќе дупчина на Вашето уво.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Циркон
Колекција Pandora Moments
Материјал Без дополнителни материјали
Метал 14k розе позлата
Метал дополнителен опис 14k розе позлата

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Создадете безвременско чувство со овие рачно-доработени обетки од PANDORA Rose колекциј...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Овој сладок пар од кружни обетки е направен од сјајниот PANDORA Rose позлатен бленд, ук...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
PANDORA Rose обетки со логото на Pandora, украсени со проѕирни кубни циркони.
5.135 МКД