Единечна обетка за ушната школка од ред на перли

Единечна обетка за ушната школка од ред на перли

Шифра на артикал: 298555C00
Barkod: 5700302832693
Кога традиционалните обетки не се доволни за збогатување на Вашиот стил, овие единечни обетки од сребро 925 и со дизајн на ред од сјајни перли ќе ви дадат доста впечатлив изглед на Вашата гардероба. Дизајнирани да се носат како свиени околу Вашето уше, инспирацијата ја проаноѓаат во пирсинзите и панк стилот.Се продаваат како единечна обетка,но изгледаат доста убаво и кога се комбинираат со останатите обетки што ги поседувате.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Кога традиционалните обетки не се доволни за збогатување на Вашиот стил, овие единечни обетки од сребро 925 и со дизајн на ред од сјајни перли ќе ви дадат доста впечатлив изглед на Вашата гардероба. Дизајнирани да се носат како свиени околу Вашето уше, инспирацијата ја проаноѓаат во пирсинзите и панк стилот.Се продаваат како единечна обетка,но изгледаат доста убаво и кога се комбинираат со останатите обетки што ги поседувате.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД