Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче
Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче
Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче
Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче
Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче
Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче

Единечна Обетка Мое Прекрасно Цветче

Шифра на артикал: 298537C01
Barkod: 5700302832273
Прикажувајќи ги симболите на потполно нов начин, Pandora Me е разиграна и лична колекција накит која на сите ни зборува различно. Нашата единечна обетка во форма на цвет е изработена од сребро 925 и кристали во боја од одржливи извори. Убавото парче накит може да се носи самостојно или во пар со уште една иста обетка, или пак комбинирајте ја со повеќе единечни обетки за изглед со пирсинзи. Трансформирајте ја со креативност и покажете поинаква страна од Вашата личност.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Кристал
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Прикажувајќи ги симболите на потполно нов начин, Pandora Me е разиграна и лична колекција накит која на сите ни зборува различно. Нашата единечна обетка во форма на цвет е изработена од сребро 925 и кристали во боја од одржливи извори. Убавото парче накит може да се носи самостојно или во пар со уште една иста обетка, или пак комбинирајте ја со повеќе единечни обетки за изглед со пирсинзи. Трансформирајте ја со креативност и покажете поинаква страна од Вашата личност.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД