Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар
Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар
Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар
Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар
Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар
Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар

Единечна Pandora Me Обетка, Мој бумбар

Шифра на артикал: 298541C00
Barkod: 5700302832563
Исто како Вашиот карактер, нашата Pandora ME колекција е обликувана од приказни за нештата кои ги сакате.Оваа микро единечна обетка е направена да се носи самостојно или како дел од пар од различни обетки. Оваа минијатурна обетка во форма на пчелка е направена од сребро од одговорен извор, декорирана со препознатливите линии и осполирани делови. Разиграниот дел има симболично значење;на Вас останува да го дефинирате.
0 МКД
975 МКД
975 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Без камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Исто како Вашиот карактер, нашата Pandora ME колекција е обликувана од приказни за нештата кои ги сакате.Оваа микро единечна обетка е направена да се носи самостојно или како дел од пар од различни обетки. Оваа минијатурна обетка во форма на пчелка е направена од сребро од одговорен извор, декорирана со препознатливите линии и осполирани делови. Разиграниот дел има симболично значење;на Вас останува да го дефинирате.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД