Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака
Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака
Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака
Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака
Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака
Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака

Единечна обетка Pandora Me, Моја Хамза рака

Шифра на артикал: 298548C01
Barkod: 5700302832495
Изразете го Вашиот идентитет и персонализирајте го изгледот со оваа разиграна и симболична обетка која претставува една страна од Вашата личност. Во форма на античката хамза амајлија, раката за среќа и богатство, изработена е од сребро 925 од одржливи извори и украсена со виолетов кристал. Носете ја самостојно или во пар со иста таква или со друга обетка од Pandora Me колекцијата обетки со значење. Таа е и совршен подарок.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Кристал
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Изразете го Вашиот идентитет и персонализирајте го изгледот со оваа разиграна и симболична обетка која претставува една страна од Вашата личност. Во форма на античката хамза амајлија, раката за среќа и богатство, изработена е од сребро 925 од одржливи извори и украсена со виолетов кристал. Носете ја самостојно или во пар со иста таква или со друга обетка од Pandora Me колекцијата обетки со значење. Таа е и совршен подарок.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прегрнете ја разноликоста со кружните обетки со две лица Паве и лого. Овие сребрени обе...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Изразете се со обетките Латици од роза. Рачно доработени од сребро, двете обетки имаат ...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширете љубов со обетките Заоблено златно срце. Рачно доработени од сребро со благо испа...
5.655 МКД
Sačuvano u omiljne
Нека Вашите уши зборуваат преку обетките Светкав двоен ореол. Рачно доработени од сребр...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Збогати го својот изглед со обетките Двобоен цвет. Благодарение на едноставниот свет од...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со Disney обетките Мики и Мини Маус силуети. Рачно дораб...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Дополнете го својот изглед со обетките Светкаво шеврон срце. Рачно доработен од сребро,...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот стил со овие обетки со гвинт Блескаво трио бели рад...
3.185 МКД