Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Обетки Круг од перли
Обетки Круг од перли
Обетки Круг од перли
Обетки Круг од перли
Обетки Круг од перли
Обетки Круг од перли

Обетки Круг од перли

Шифра на артикал: 298683C00
Barkod: 5700302844177
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обетки со гвинт најдобро го прикажуваат таквиот дизајн. Кругот вообичаено е симбол за себство и за бесконечност, па овие сребрени обетки нè инспирираат да ги набљудуваме циклусите на учење во нашиот живот и ни помагаат да се редефинираме самите себеси и она што го сакаме. Совршени се кога се носат самостојно или како дел од колекција обетки за оние со повеќе пирсинзи.
0 MKD
2.535 MKD
2.535 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обетки со гвинт најдобро го прикажуваат таквиот дизајн. Кругот вообичаено е симбол за себство и за бесконечност, па овие сребрени обетки нè инспирираат да ги набљудуваме циклусите на учење во нашиот живот и ни помагаат да се редефинираме самите себеси и она што го сакаме. Совршени се кога се носат самостојно или како дел од колекција обетки за оние со повеќе пирсинзи.
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Колекција Pandora Signature
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Без камења
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Прегрнете ја разноликоста со кружните обетки со две лица Паве и лого. Овие сребрени обе...
3.835 MKD
Sačuvano u omiljne
Покажете ја Вашата љубов кон прекрасниот рачно-доработен накит со овие Полирани Круничк...
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека овие сребрени Pandora обетки со лого и светкави детали бидат дел од Вашиот секојдн...
5.135 MKD
Sačuvano u omiljne
Тркалезни сребрени обетки Pandora со кубни циркони.
3.185 MKD
Sačuvano u omiljne
Комплетирајте го вашиот секојдневен стил со овие сребрени обетки со логото на Pandora ....
3.835 MKD