Единечна обетка Моја морска желка

Единечна обетка Моја морска желка

Шифра на артикал: 299009C01
Barkod: 5700302877045
Кажете нешто за себе без да кажете ни збор со единечната обетка Моја морска желка од Pandora Me. Сребрената морска желка ја красат блескави, бајковити розеви циркони и впечатливи кралско виолетови кристали. Создадена во соработка со актерката, модел и активистка Мили Боби Браун, оваа обетка може да симболизира хармонија, посебно сеќавање или што било друго. Вие одлучувате какво значење ќе има за Вас.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Невисечки обетки
Камења Комбинација на камења
Колекција Pandora ME колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Кажете нешто за себе без да кажете ни збор со единечната обетка Моја морска желка од Pandora Me. Сребрената морска желка ја красат блескави, бајковити розеви циркони и впечатливи кралско виолетови кристали. Создадена во соработка со актерката, модел и активистка Мили Боби Браун, оваа обетка може да симболизира хармонија, посебно сеќавање или што било друго. Вие одлучувате какво значење ќе има за Вас.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Украсете ги своите уши со обетките Светкаво релјефно срце. Рачно доработени во Pandora ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се за враќање дома за празниците и набавете си ги обетките Светкава снегулка...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Додадете допир на светлина со овие обетки до Розови светкави круни.Рачно доработени во...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Овие сјајни обетки со гвинт се во форма на препознатливиот симбол за вечна љубов, знако...
2.080 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете го пролетниот дух во Вашиот изглед со овие обетки со гвинт Розева бела рада и н...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Зрачете со безвременска убавина со овие кружни обетки со гвинт во Pandora Shine (уникат...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Сè што Ви треба е љубов и можеби пар од овие слатки светкави обетки во форма на срце на...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Purely Pandora е колекција која е препознатлива по своите перли, а овие мали кружни обе...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Во форма на ангелски крилја, нашите сребрени обетки се неисцрпен извор на позитивност и...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Има ли поромантичен начин да ја изразите Вашата љубов и почит од тоа на саканата да ѝ п...
3.835 МКД
string(0) ""
string(0) ""