Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

Почитувани љубители на накитот PANDORA, добредојдовте во нашата веб-продавница PANDORA! Ве покануваме да се запознаете со нашите нови колекции и да се инспирирате! Уживајте!

ИНСПИРИРАЈ МЕ

 

Ние сме создавачи

Вљубениците во Pandora ME колекцијата се Addison Rae, Charli XCX, Beabadoobee, Donté Colley i Cecilia Cantarano. Секој од нас има свој впечатлив стил, а сите заедно правиме голема заедница со оригинален стил.

„Мојот начин е креативниот начин“

Addison е неконвенционална поп уметница која со својата музика ги поместува границите на креативноста. Таа својата љубов кон експериментирањето ја пренесува и на Pandora ME кариките и ги комбинира на свој начин, кога и да посака..

 

„Стихови кои инспирираат“

Кантавторката Beabadoobee носи срце на белегзија со карики со порака која ја изразува нејзината личност. Од другата страна Charli XCX е пејачка која внесува иновација во поп музиката и стајлингот – таа ги комбинира своите Pandora ME карики секој ден.

 

„Попрво би носел се отколку да бирам“

Donté Colley е незапирлива сила на оптимизам и му носи радост на секој свој следач. Кога станува збор за изгледот, тој секогаш е за повеќе. Следна е Cecilia Cantarano која живее во ритамот на својата песна. Таа е кралица на импровизацијата и сака да ја изразува својата креативност преку слободно толкување на своите Pandora ME парчиња.

 

 

 

 

 

 

"ЗА СЕКОЈА ПРИКАЗНА, ЗА СЕКОЕ МОЕ ЈАС“

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Бисери во ново руво: нашиот сребренPandora ME ѓердан Слатководен култивиран бисер прави...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.810 MKD
Sačuvano u omiljne
Белегзии 599662C00
Поврзи се што сакаш на сосема нов начин. Нашата сребрена Pandora ME белегзија со карики...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 MKD
Големина
1
2
3
4
5
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.275 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789676C01
Носи секаде со себе амајлија за заштита со медалјонот Pandora ME Зраци на животот. Овој...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.925 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789686C00
Носи со себе симбол на позитивност со Pandora ME кариката за стилизирање. Двојната кари...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.185 MKD
Trenutno nema komentara

Слични статии

22.
Sep.
2021.
PANDORA ME