ИНСПИРИРАЈ МЕ

 

Ние сме создавачи

Вљубениците во Pandora ME колекцијата се Addison Rae, Charli XCX, Beabadoobee, Donté Colley i Cecilia Cantarano. Секој од нас има свој впечатлив стил, а сите заедно правиме голема заедница со оригинален стил.

„Мојот начин е креативниот начин“

Addison е неконвенционална поп уметница која со својата музика ги поместува границите на креативноста. Таа својата љубов кон експериментирањето ја пренесува и на Pandora ME кариките и ги комбинира на свој начин, кога и да посака..

 

„Стихови кои инспирираат“

Кантавторката Beabadoobee носи срце на белегзија со карики со порака која ја изразува нејзината личност. Од другата страна Charli XCX е пејачка која внесува иновација во поп музиката и стајлингот – таа ги комбинира своите Pandora ME карики секој ден.

 

„Попрво би носел се отколку да бирам“

Donté Colley е незапирлива сила на оптимизам и му носи радост на секој свој следач. Кога станува збор за изгледот, тој секогаш е за повеќе. Следна е Cecilia Cantarano која живее во ритамот на својата песна. Таа е кралица на импровизацијата и сака да ја изразува својата креативност преку слободно толкување на своите Pandora ME парчиња.

 

 

 

 

 

 

"ЗА СЕКОЈА ПРИКАЗНА, ЗА СЕКОЕ МОЕ ЈАС“

 

Купете одма

Sačuvano u omiljne
Бисери во ново руво: нашиот сребренPandora ME ѓердан Слатководен култивиран бисер прави...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
17.810 MKD
Sačuvano u omiljne
Белегзии 599662C00
Поврзи се што сакаш на сосема нов начин. Нашата сребрена Pandora ME белегзија со карики...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.225 MKD
Големина
1
2
3
4
5
Sačuvano u omiljne
Инспириран од поп арт движењето овој мини висечки приврзок Pandora ME Среќно капаче пре...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.138 MKD
Sačuvano u omiljne
Медалјони 789676C01
Носи секаде со себе амајлија за заштита со медалјонот Pandora ME Зраци на животот. Овој...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.463 MKD
Sačuvano u omiljne
Карики 789686C00
Носи со себе симбол на позитивност со Pandora ME кариката за стилизирање. Двојната кари...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.593 MKD

Слични статии