Приврзок Коњ
Приврзок Коњ
Приврзок Коњ
Приврзок Коњ
Приврзок Коњ
Приврзок Коњ

Приврзок Коњ

Шифра на артикал: 799074C01
Barkod: 5700302895667
Без разлика на тоа дали сакате да јавате коњи или коњите се Вашето омилено животно, овој приврзок Коњ е вистинскиот избор за Вас. Рачно доработен во сребро 925, приврзокот е комплетиран со очи од црн емајл, сладок нос и фини детали на гривата и на уздата. Наменет за љуботелите на коњите и јавањето, овој приврзок во форма на коњ ќе ја збогати Вашата колекција на Pandora Moments парчиња накит.
0 МКД
1.885 МКД
1.885 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Без разлика на тоа дали сакате да јавате коњи или коњите се Вашето омилено животно, овој приврзок Коњ е вистинскиот избор за Вас. Рачно доработен во сребро 925, приврзокот е комплетиран со очи од црн емајл, сладок нос и фини детали на гривата и на уздата. Наменет за љуботелите на коњите и јавањето, овој приврзок во форма на коњ ќе ја збогати Вашата колекција на Pandora Moments парчиња накит.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 788809C01
Внеси боја со разделникот Розова бела рада. Благодарение на светкавите проѕирни циркони...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799325C00
Обележи важен момент на твојот дипломец со приврзокот Диплома 2021. Рачно доработен од ...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799362C01
Направи твојот стил да блесне со приврзокот Розов pavé. Овој сребрен приврзок со криста...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи ја својата врска со природата близу до себе со висечкиот приврзок Кантичка за поле...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798775C02
Со приврзокот Виолетова бела рада ќе добиеш цвет кој ќе живее засекогаш. Овој цветен пр...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 798772C02
Дополни го својот изглед со приврзокот Ажур Виолетова бела рада. Рачно доработен од сре...
1.885 МКД
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот стил со приврзокот Разнобојно виножито. Овој сребрен приврзок со вино...
2.925 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799341C01
Покажи ја својата поддршка со приврзокот Син ловец на соништа, кој е дел од програмата ...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи симбол на вечна љубов со висечкиот приврзок Двобојни бурми. Овој сребрен приврзок ...
5.785 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележи го моментот со висечкиот приврзок Двобојна роденденска свеќичка. Рачно доработе...
5.135 МКД
Sačuvano u omiljne
Носи потсетник на своите корени со висечкиот приврзок Го сакам мојот дом. Рачно доработ...
2.275 МКД
string(0) ""
string(0) ""