Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица
Приврзок Срце старосватица

Приврзок Срце старосватица

Шифра на артикал: 799147C01
Barkod: 5700302899177
Обележете ја блиската поврзаност со приврзокот Срце кумашинче. Рачно доработен од сребро 925, овој симетричен дизајн има мало срце од рачно нанесен бисерно розов емајл. Освен изгравираниот збор „Goddaughter“, ова парче накит има страни со перли и централен ред перли во форма на срце со кои се истакнува приврзокот. Сладок додаток на секоја Pandora Moments белегзија, подарете го ова парче накит на драгата личност за да ја обележите Вашата уникатна поврзаност.
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Обележете ја блиската поврзаност со приврзокот Срце кумашинче. Рачно доработен од сребро 925, овој симетричен дизајн има мало срце од рачно нанесен бисерно розов емајл. Освен изгравираниот збор „Goddaughter“, ова парче накит има страни со перли и централен ред перли во форма на срце со кои се истакнува приврзокот. Сладок додаток на секоја Pandora Moments белегзија, подарете го ова парче накит на драгата личност за да ја обележите Вашата уникатна поврзаност.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""