Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок
Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок

Приврзок Дедо Мраз кој седи во подарок

Шифра на артикал: 799213C01
Barkod: 5700302900439
Одлучете кој бил палав или добар годинава и подарете му го приврзокот Дедо Мраз кој седи во подарок. Прославете ја магијата на новогодинешните празници со ова весело парче накит рачно доработено од сребро 925. Дедо Мраз со голем нос, во чевли со шара на ѓоновите и со капа ставена преку очите од рачно нанесен црвен емајл држи посебен подарок со изгравирана честитка на која пишува „X Santa“. Подарете го ова парче на саканата личност и направете ги празниците уште поединствени.
0 МКД
2.535 МКД
2.535 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Убави спомени
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Одлучете кој бил палав или добар годинава и подарете му го приврзокот Дедо Мраз кој седи во подарок. Прославете ја магијата на новогодинешните празници со ова весело парче накит рачно доработено од сребро 925. Дедо Мраз со голем нос, во чевли со шара на ѓоновите и со капа ставена преку очите од рачно нанесен црвен емајл држи посебен подарок со изгравирана честитка на која пишува „X Santa“. Подарете го ова парче на саканата личност и направете ги празниците уште поединствени.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799160C01
Приврзокот Двобојно срце и брава ќе ви овозможи луѓето што ги сакате секогаш да Ви бида...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""