Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок
Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок

Приврзок Disney, Мики и Мини Маус со подарок

Шифра на артикал: 799194C01
Barkod: 5700302900316
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со подарок. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок го сочинуваат Мики и Мини Маус со изрежани очи и трепки кои ги истакнуваат нивните ликови. Мики Маус носи шал и ја држи Мини за рамо. Двајцата носат божиќни капи украсени со рачно нанесен црвен емајл кој се наоѓа и на подарокот што го држат, а кој има трака и панделка. На задната страна се наоѓаат логата на Pandora и Disney. Ова парче накит е идеален подарок со кој на посебната личност ќе ѝ покажете дека со драга волја би ги поминале празниците со неа.
0 МКД
3.835 МКД
3.835 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Емајл
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Нека овие празници бидат навистина посебни со приврзокот Disney, Мики и Мини Маус со подарок. Рачно доработен од сребро 925, овој приврзок го сочинуваат Мики и Мини Маус со изрежани очи и трепки кои ги истакнуваат нивните ликови. Мики Маус носи шал и ја држи Мини за рамо. Двајцата носат божиќни капи украсени со рачно нанесен црвен емајл кој се наоѓа и на подарокот што го држат, а кој има трака и панделка. На задната страна се наоѓаат логата на Pandora и Disney. Ова парче накит е идеален подарок со кој на посебната личност ќе ѝ покажете дека со драга волја би ги поминале празниците со неа.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Клипси 791972C01
Разделникот Сина блескавост ќе направи секогаш да блескате. Рачно доработен од сребро 9...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Подгответе се да бидете маѓепсани од висечкиот приврзок Disney, Магичниот момент на Пеп...
4.485 МКД
Sačuvano u omiljne
Земете си со себе верен сопатник со висечкиот приврзок Disney, Пепелашка, глувчето Гас....
3.835 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799200C01
Прославете ја 70-годишнината од дизниевиот анимиран филм „Пепелашка“ со приврзокот Disn...
3.185 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799197C00
Прославете ја 70-годишнината од настанокот на „Пепелашка“ со приврзокот Disney, Полноќн...
2.535 МКД
Sačuvano u omiljne
За врската што многу Ви значи - висечки приврзок Двобојно семејно дрво во срце. Рачно д...
4.485 МКД
string(0) ""
string(0) ""