Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем
Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем

Приврзок Disney, Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем

Шифра на артикал: 799361C00
Barkod: 5700302916836
Благодарение на овој приврзок Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем, никогаш нема да го заборавиш чувството на чудо. Овој сребрен приврзок ја претставува капијата на шумата на чуда, Алиса која ѕирка од зад печурката на гасеницата Абсолем и Чеширската мачка која седи на дрвото, како и пораката „Nothing is impossible“. Сложен, детален и разигран, овој приврзок од колекцијата Алиса во земјата на чудата зрачи со магијата и мистериозноста на Disney светот.
0 МКД
2.795 МКД
2.795 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Благодарение на овој приврзок Алиса во земјата на чудата, Чеширската мачка и гасеницата Абсолем, никогаш нема да го заборавиш чувството на чудо. Овој сребрен приврзок ја претставува капијата на шумата на чуда, Алиса која ѕирка од зад печурката на гасеницата Абсолем и Чеширската мачка која седи на дрвото, како и пораката „Nothing is impossible“. Сложен, детален и разигран, овој приврзок од колекцијата Алиса во земјата на чудата зрачи со магијата и мистериозноста на Disney светот.
Карактеристика Вредност
Категорија Приврзоци
Камења Без камења
Колекција Disney колекција
Материјал Без дополнителни материјали
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799599C01
Дефинитивно повеќе десерт отколку трик, овој сребрен Disney приврзок, Мики Маус тиква в...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799507C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Аладин Јасмин. Рачно доработе...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799510C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Принцезата Тијана и жабата. Рачно до...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799498C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Рапунзел. Рачно доработен од ...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799509C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Пепелашка. Рачно доработен од...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799508C01
Покажи која принцеза се крие во тебе со приврзокот Disney Малата сирена Ариел. Рачно до...
3.510 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799348C01
Покажи игривост со приврзокот Лудиот Шапкар. Рачно доработен од сребро, овој приврзок с...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Приврзоци 799345C01
Носи потсетник на радост и чудесност со приврзокот Disney Чајник за нероденденска забав...
4.940 МКД
Sačuvano u omiljne
Зачекори во авантура со висечкиот приврзок Disney Клуч и клучалка. Рачно доработен од с...
3.965 МКД
Sačuvano u omiljne
Прослави го легандарниот јунак со висечкиот приврзок Алиса во земјата на чудата, Шишенц...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Обележете ја вистинската љубов со висечкиот приврзок Disney Мики и Мини Маус љубов и ба...
4.225 МКД
Sačuvano u omiljne
Внесете малку забава во празничната сезона со приврзокот Disney, Плутон со божиќен пода...
1.918 МКД